Návod MA na inzerci

Než začnete:
Jistě znáte současný stav podniky, který chcete prodat nebo máte jasnou představu o parametrech akvizice nebo fúze.

„Zvažte rizika!
Není nutné uvádět přesné jméno vašeho podniku, ani přesnou adresu. Stačí např.: společnost ABC, založená roku 1992 má zájem o koupi společnosti se zaměřením na činnost XY v oblasti YZ. Vyhnete se tak reputačnímu riziku, nedůvěry zákazníků nebo chování konkurence, která může snadno ovlivnit váš stávající business..“

- INOUT Business -

Návod na zavření Smlouvy o inzerci a aktivace Inzerátu
3.1    Objednání Balíčku inzerce provede Objednatel následujícím způsobem:
1.    Krok 1. Vložení inzerátu: Klikněte na Přidat inzerát
2.    Krok 2. Vytvoření reklamní kampaně – zvolte jednu variant Light, Basic, Premium. (Zvažte, která varianta je pro vás vyhovující, zejména s ohledem na časovou náročnost předpokládaného obchodu)
3.    Krok 3. Objednat - Vyplňte údaje, které se zobrazí v inzerátu
4.    Krok. 4. Vyplňte údaje ohledně ekonomické činnosti a finanční informace (Vyplňte pouze takové informace, které jsou pravdivé a vypovídají o skutečné „hodnotě“ akvizice. Mějte však na paměti, že budoucí partner – prodávající -kupující bude tyto údaje jistě podrobně zkoumat).
5.    Krok 5. Vyplňte text, který co nejlépe specifikuje vaši činnost – upravený se zobrazí v inzerátu-prezentaci (Text budeme po dohodě s vámi upravovat, tak aby co nejlépe oslovil druhou stranu obchodu a odpovídal pravidlům pro SEO optimalizaci. Této části věnujte prosím maximální pozornost)
6.    Krok 6. Přidejte fotografie (Prosíme o fotografie v co nejlepší kvalitě. V případě, že bude třeba nějako změnit nebo doplnit, ozveme se vám.)
7.    Krok 7. Vyplňte datum zveřejnění – ne dříve než za 24 hod od předpokládané platby.
8.    Krok 8. Souhlas GDPR
9.    Krok 9. Doplňkové služby - tlačítko OBJEDNAT (Můžete si k inzerátu přidat Reklamu na úvodní slide show nebo animovaný banner)
10.    Krok 10. Vyplňte požadované, případně se zaregistrujte
11.    Krok 11. Vyplňte fakturační údaje, zvolte způsob platby (Máte-li slevový kupón, použijte jej)
12.    Krok 12. Potvrzení objednávky -GDPR souhlas – souhlas s obchodními podmínkami
13.    Platba -Inzerát se zobrazí do 48 hod od připsání platby na účet sinneMA ( Vpřípadě nejasností, opravy, doplnění či možného vylepšení nebo zvýšení účinnosti vás budeme kontaktovat)
14.    Krok 13. Zobrazení objednávky – administrace (Na této stránce je možno spravovat seznam objednávek, TOPOVAT - PRODLOUŽIT, tisknout objednávku a sledovat změny statusu.)
15.    Krok 15. TOPOVAT nebo PRODLOUŽIT (Pokud potřebujete konzultaci stran účinné inzerce, jsme vám k dispozici)